World of WarCraft: Battle for Azeroth

World of Warcraft Battle for Azeroth

World of WarCraft: Battle for Azeroth

Datum vydání: 14. srpna 2018

Žánr: MMORPG

Vývojář: Blizzard Entertainment

Vydavatel: Blizzard Entertainment

Platformy: Microsoft Windows

Systémové požadavky

V pořadí již sedmý datadisk k MMORPG ze světa Warcraftu World of Warcraft. Po obrovské hrozbě a událostech, kterým byl Azeroth právě vystaven v předchozím datadisku Legion, se ústřední téma sedmého datadisku obrací zpět ke kořenům vztahů mezi hlavními dvěma frakcemi.

Do světa jako nové lokace přibývají ostrovy Kul Tiras a Zandalar, na kterých budou hráči moci dosáhnout nového maximálního levelu 120. Dalším přídavkem jsou také nové hratelné rasy (tzv. allied races), které budou odemykány skrze různé požadavky, jako jsou reputace či achievementy. Každá z nich bude po odemčení mít svůj unikátní vzhled, speciální schopnost a předměty.

Artefakty z předešlého datadisku v podobě zbraní budou nahrazeny novým legendárním náhrdelníkem, který bude možné kontinuálně vylepšovat a odemykat tak nové schopnosti pro svou postavu. Další novinka je inspirována RTS žánrem – je jí režim Warfronts, kde hráči bojují o kontrolu nad územím a rozšiřují základnu. Nový obsah tvoří i Island Expedition, kooperační režim pro 3 hráče, kde půjde o výpravy za poklady a bude možné se utkat buď s jinými hráči nebo NPC v náhodně generovaných situacích. Samozřejmostí je i spoustu nových dungeonů atd.

World of WarCraft: Battle for Azeroth – PCGamesArchive.com